Slunce je nejspolehlivější dodavatel elektrické energie. Berte si tolik, kolik potřebujete, bezplatně a navždy!

Fotovoltaická elektrárna už není jen drahý výstřelek, ale prověřená a vysoce efektivní technologie. Je to skvělá investice, nejen díky své rychlé návratnosti, ale také proto, že vám pomůže na cestě k energetické nezávislosti.

Naučte se využívat slunce jako levný zdroj energie. Spolu to zvládneme docela snadno. V naši vlastní projekční kanceláři vám navrhneme ideální technické řešení a pomůžeme vám i s vyhledáním a administrací aktuálních dotací. O realizaci se pak postaráme s využitím osvědčených komponentů, které dnes vyrábí elektřinu pro naše zákazníky, mezi kterými najdete společnosti jako IKEA, PORSCHE nebo ČEZ.

S fotovoltaickou elektrárnou jste o krok blíž k energetické nezávislosti

Zatímco dříve mělo smysl si pořídit elektrárnu jedině s dotací, dnes už tato premisa neplatí. Návratnost investice se spolu se zvyšováním cen energií výrazně zrychluje. S dotací vám samozřejmě pomůžeme, ale je to už jen třešinka na dortu efektivity samotné elektrárny. V každém případě je právě teď ten pravý čas využít všechny výhody, které vlastní fotovoltaická elektrárna přináší.

Získejte výhody fotovoltaické elektrárny

  • Z vlastní energie neplatíte žádné distribuční poplatky. Ty u elektřiny ze sítě tvoří až polovinu její ceny.
  • Nečekají vás téměř žádné provozní náklady. Elektrárna vyžaduje minimální údržbu a slunce pracuje zadarmo.
  • Elektřinu můžete skladovat a využít i v době kdy slunce nesvítí. Baterie mohou z vašeho objektu vytvořit nezávislý, tzv. ostrovní systém
  • Panely nezabírají žádný prostor navíc. Jsou nejčastěji umístěny na jinak nevyužívané střeše objektu.
  • Investice se vám rychle vrátí i bez dotace. Při třicetileté životnosti kvalitních fotovoltaických panelů se vám vložené prostředky vrátí několikrát.

Realizace prověřené zákazníky i časem

Důvěřují nám

 

Důvěřují nám