Staráme se o solární parky

 

Fotovoltaická elektrárna vyrábí elektřinu téměř sama, tedy pokud zrovna svítí slunce a pokud všechny systémy fungují tak, jak mají. U nás ve Skypartners slunce ovládnout nedokážeme, ale na všechno ostatní máme propracovaný servisní systém.

Spolehlivě pečujeme o více než 6,5 MW výkonu v několika solárních parcích. Jejich majitele jsme zbavili starostí s údržbou, vyděláváme jim peníze technickou optimalizací, kontrolujeme úbytek výkonu deklarovaný výrobcem panelů a řešíme případné reklamace dodaných technologií.

Nejlepší způsob, jak zjistit co dokážeme, je vyzkoušet si nás:

  • Do týdne spolehlivě posekáme 10 hektarů plochy kdekoli v České republice s technikou, která se dostane pohodlně a bezpečně i pod konstrukce elektrárny.
  • Za stejnou dobu naší technologií PuraQleen umyjeme 4000 m2 panelů pro lepší využití instalovaného výkonu a prodloužení životnosti panelů.
  • Postaráme se o veškeré pravidelné revize VN i NN včetně měření termokamerou.
  • Ve spolupráci s výzkumným energetickým centrem v Ostravě vám zajistíme spolehlivý monitoring výroby a pohlídáme funkčnost elektrárny.

Předat elektrárnu do profesionální péče je jednoduché. Vyplňte formulář dole pod textem, my se vám ozveme a připravíme vám řešení na míru. Nebo se ozvěte vy nám telefon: +420 723 671 039 nebo e-mail: skypartners@skypartners.cz.

formulář

13 + 3 =

Spolupracujeme