Stavíme fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy

 

Používáte elektrickou energii k vaření, přípravě teplé vody, klimatizaci nebo filtraci a ohřevu bazénu?  Pořiďte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Výkon panelů roste a jejich cena naopak stále klesá. Spolu s využitím dotace z programu Nová zelená úsporám je vlastní fotovoltaická elektrárna stále výhodnou investicí.

  • Z vlastní energie neplatíte žádné distribuční poplatky.
  • Nečekají vás téměř žádné provozní náklady. Elektrárna vyžaduje minimální údržbu a slunce svítí zadarmo.
  • Elektřinu můžete skladovat a využít i v době, kdy slunce nesvítí. V případě potřeby vytvoří baterie z vašeho objektu tzv. ostrovní systém.
  • Panely většinou nezabírají žádný prostor navíc. Jsou nejčastěji umístěny na jinak nevyužívané střeše objektu.
  • Návratnost investice je dnes podpořená dotací. Při třicetileté životnosti fotovoltaických panelů se vám vlastní elektrárna určitě vyplatí.

Zaujala vás myšlenka pořídit si vlastní elektrárnu? Zvláštní pozornost věnujte přípravě. Namontovat panely na střechu a propojit je dnes dokáže téměř kdokoli. Opravdovým uměním je ale správně elektrárnu navrhnout a nastavit, aby dodávala energii ve správný čas na správné místo v domě.

Pomůžeme vám s tím. Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář dole pod textem. Zavoláme vám, zjistíme, kdy a jak spotřebováváte elektrickou energii, navrhneme optimální řešení a elektrárnu vám postavíme. Konzultace je bezplatná a o vlastní výrobě elektrické energie získáte díky ní řadu zajímavých informací. Nebo se ozvěte rovnou vy nám telefon: 723 671 039 nebo e-mail: skypartners@skypartners.cz.

formulář

10 + 5 =

Spolupracujeme