Stavíme fotovoltaické elektrárny pro firmy

 

Vlastní výroba elektrické energie se rychle stala trendem. Výkon panelů roste a jejich cena naopak postupně klesá. Zatímco dříve mělo smysl si pořídit elektrárnu jedině s dotaci, dnes už to neplatí a návratnost investice se každým rokem zkracuje. Pokud potřebujete elektrickou energii pro svoje podnikání, je ten pravý čas využít všechny výhody, které sebou vlastní fotovoltaická elektrárna přináší.

  • Z vlastní energie neplatíte žádné distribuční poplatky, které standardně tvoří až polovinu její ceny.
  • Nečekají vás téměř žádné provozní náklady. Elektrárna vyžaduje minimální údržbu a slunce svítí zadarmo.
  • Elektřinu můžete skladovat a využít i v době kdy slunce nesvítí. V případě potřeby vytvoří baterie z vašeho objektu tzv. ostrovní systém.
  • Panely většinou nezabírají žádný prostor navíc. Jsou nejčastěji umístěny na jinak nevyužívané střeše objektu.
  • Investice se vám vrátí i bez dotace za dobu kolem deseti let. Při životnosti fotovoltaických panelů až 30 let se proto vlastní elektrárna určitě vyplatí. Pokud ovšem existuje nějaká aktuálně vyhlášená dotace, pomůžeme vám ji získat.

Zjistěte, jestli by byla fotovoltaická elektrárna výhodná i pro vás. Snadno vám to spočítáme na základě vaší roční spotřeby a několikadennímu přesnému měření. Vyplňte jednoduchý formulář pod textem a my se vám ozveme. Konzultace je bezplatná a o vlastní výrobě elektrické energie získáte díky ní řadu zajímavých informací. Nebo se ozvěte rovnou vy nám telefon: 723 671 039 email: skypartners@skypartners.cz

formulář

8 + 7 =

Spolupracujeme